امروز : ۸ مهر ۱۳۹۹‬
جستجو :     
computer
ضایعات
computer
معدن
computer
موادمعدنی
computer
تجهیزات
computer
مشارکت
computer
نرم افزار
computer
اطلاعات
computer
خدمات
computer
فراوری
computer
کاریابی

زیر بخش ها

اخبار

ورود كاربرانآمارسايت
تبلیغ بازديد تاريخ
۰ ۳۵۰ ۱۲/۲۹
۰ ۲۹۳ ۱۲/۲۸
۰ ۲۷۲ ۱۲/۲۷
۰ ۲۴۰ ۱۲/۲۶
۰ ۲۳۲ ۱۲/۲۵
۰ ۲۴۶ ۱۲/۲۴
۱ ۱۸۳ ۱۲/۲۳

اگهی های ویژه فوری
 

تجهیزات ::تاسیسات معدنی

جرثقیل سقفی شرکت مهندسی کارین

شرکت مهندسی کارین

طراح و سازنده انواع جرثقیلهای سقفی، دروازه ای و بازویی

نماینده فروش بالابرهای زنجیری Kito و Demag

نماینده انحصاری خدمات پس از فروش Kito در ایران

«راه در جهان یکی است و آن راه راستی است» (کوروش بزرگ)

در دنیا امروز سیستم های جابجایی مواد و قطعات همانند شریانهای اصلی در کالبد صنعت و تمام فعالیتهای دیگر جای گرفته است و حرکت و چرخش چرخ صنعت و هر فعالیت دیگر بدون جابجایی امری غیر ممکن میباشد. ما افتخار داریم با ارائه بهترین راهکارها و طرح ها این امر مهم را به سهولت هر چه تمام برای امور مختلف انجام دهیم.

«از ما بهترین ها را بخواهید»

شرکت مهندسی کارین با نام تجاری Karin Crane با سالها تجربه در زمینه سیستمهای جابجایی مواد و قطعات و همچنین سازه های فلزی به صورت کاملاً تخصصی و حرفه ای فعالیت دارد.

بخش اول: طراحی، ساخت، نصب و راه اندازی و خدمات مهندسی انواع جرثقیلهای سقفی، دروازه ای، مونوریل، جرثقیلهای خاص و سیستمهای جابجایی مواد و قطعات، اصلی ترین فعالیت شرکت کارین میباشد. شرکت مهندسی کارین در زمینه جابجایی مواد و قطعات مطابق با جدیدترین طرح ها و روشها و مکانیزم ها آماده ارائه خدمات ذیل میباشد:

• طراحی، ساخت، نصب و راه اندازی

• مشاوره تخصصی در زمینه جابجایی

• خدمات و خدمات پس از فروش

• تامین انواع بالابر و قطعات و لوازم جرثقیل

• تعمیرات و نگهداری

• ارائه گارانتی محصولات و خدمات

بخش دوم: طراحی، ساخت و نصب انواع سازه های فلزی از جمله صنعتی، ساختمانی، نفت وگاز، سازه های پیش ساخته و پیچ و مهره ای در حوزه فعالیت و توانایی این شرکت میباشد.

شرکت مهندسی کارین همراه با کادری توانمند توانسته با اتکا به دانش فنی، مدیریتی، تکنیکهای طراحی، مهندسی و اجرایی با قیمتی کاملاً رقابتی و کیفیت بسیار بالا محصولات و خدمات خود را ارائه نماید.

جرثقیل سقفی تک پل

این مدل جرثقیلها جهت سالن ها و کارگاه هایی که نیازمند جرثقیل در تناژ پایین و کارآیی های مختلف میباشند بسیار مناسب و کارآمد میباشد. عموماً جرثقیلهای سقفی تک پل از ظرفیت 500 کیلوگرم تا 10 تن و در دهانه های 4 تا 45 متر اجرا میشود. این ابعاد و ظرفیت قابل تغییر و ارتقا میباشد ودر تناژ و دهانه های بالاتر نیز طراحی و اجرا میگردد.

جرثقیلهای سقفی تک پل از نظر موقعیت بالابر در مدلهای ذیل میباشد:

- آویز در حالت معمولی

- وزنه تعادلی افزایش ارتفاع بالابری

- رونشین افزایش ارتفاع بالابری

جرثقیل سقفی دو پل

عموماً زمانیکه دهانه سالن و تناژ جرثقیل زیاد و یا گاهی محدودیتهای ارتفاعی و موقعیتی وجود داشته باشد، این نوع جرثقیل کاربرد فراوان خواهد داشت. جرثقیلهای سقفی دو پل در تناژهای 2 تا 100 تن و دهانه های 4 تا 45 متر اجرا میشود اما محدودیت دهانه و تناژ در جرثقیلهای سقفی دو پل بسیار کمتر و قابلیت افزایش دهانه و تناژ در این نوع جرثقیل عمدتاً بسیار بالا میباشد.

جرثقیل دروازه ای

یکی از شگفت انگیزترین جرثقیلها، نوع دروازه ای میباشدکه کارایی بسیار بالا و متفاوتی مخصوصاً در فضاهای باز دارد. جرثقیلهای دروازه ای در ظرفیتهای 1 تا 100 تن و دهانه های 4 تا 45 متر عموماً اجرا میگردند، اما این ابعاد محدود نمیباشند و در ابعاد و تناژهای مختلف دیگر نیز قابل ارتقا میباشند. این نوع جرثقیل در دنیا تا تناژهای 6000 تن نیز اجرا گردیده است. جرثقیلهای دروازه ای با توجه به نوع کار و موقعیت در طرحها و مدلهای مختلف طراحی و ساخته میشوند، اما در حالت کلی بصورت تک پل یا دو پل میباشند.

جرثقیلهای دروازه ای در مدلها و ترکیبهای ذیل عمدتاً اجرا می شوند:

- بدون کنسول حالت معمولی

- با کنسول( یکطرفه و دو طرفه) جهت خروج بار از بین پایه ها

- مدل پایه هشتی نوع طراحی

- مدل پایه یازده نوع طراحی

- مدل Box حالت معمولی و کلی

- مدل خرپا کاهش فشار بادو دهانه بزرگ

- پایه ثابت عدم حرکت طولیجرثقیل نیم دروازه ای

این مدل جرثقیل ترکیبی از جرثقیل سقفی و دروازه ای میباشد. جرثقیل نیم دروازه ای گاهی در داخل سالنها و گاهی در فضاهای باز استفاده میشود. جرثقیلهای نیم دروازه ای در ظرفیتهای 1 تا 100 تن و دهانه های 4 تا 45 متر عموماً طراحی و اجرا میگردد و همانند جرثقیلهای دیگر قابل طراحی و اجرا در تناژ و دهانه های بالاتر نیز میباشد و عموماً به صورت تک پل یا دو پل میباشند.

جرثقیلهای نیم دروازه ای در مدلها و ترکیبهای ذیل اجرا می شوند:

- بدون کنسول حالت معمولی

- با کنسول( یکطرفه) جهت خروج بار از بین پایه ها

- مدل پایه هشتی نوع طراحی

- مدل پایه یازده نوع طراحی

- مدل Box حالت معمولی و کلی

- مدل خرپا کاهش فشار باد و دهانه بزرگ

- پایه ثابت عدم حرکت طولی

جرثقیل بازویی

جرثقیلهای بازویی عموماً جهت ایستگاه های کاری کوچک و جابجایهای سبک و محدود در یک موقعیت خاص کاربرد دارند و در ظرفیت های 125 کیلوگرم تا 10 تن و با طول بازوی مختلف و ارتفاع های متفاوت اجرا می شوند. جرثقیلهای بازویی با کارکرد مستقل قابلیت تولید را در ایستگاه های کاری افزایش می دهند و ضمن سرعت بخشیدن به کارها مانع اتلاف و استهلاک نیروی کار می شوند. چرخش در جرثقیلهای بازویی در زاویه های مختلف تا 360 درجه (چرخش 360 درجه فقط در جرثقیل ستونی و بازویی) امکان پذیر است و این چرخش میتواند برقی یا دستی باشد.

جرثقیلهای بازویی در حالتهای ذیل اجرا میگردند:

- جرثقیل بازویی جایی که ستون وجود دارد

- جرثقیل ستونی بازویی محلی که ستون وجود ندارد

- جرثقیل بازویی دیواری حرکت طولی مورد نظر میباشد

جرثقیل سقفی آویز

در نوع خود کاملاً کارآمد و بهینه و انحصاری بوده و در خیلی از فضاها یک جرثقیل سقفی بسیار مناسب و مطلوب میباشد. این مدل جرثقیل در ظرفیتهای 500 کیلوگرم تا 10 تن و در دهانه های 4 تا 45 متر اجرا میشود. جرثقیل سقفی Suspension در ابعاد و ظرفیتهای دیگر نیز قابل اجرا میباشد و این موضوع بستگی به نوع سازه سقف و استحکام آن دارد زیرا این مدل جرثقیل سقفی به سقف فضای مورد نظر نصب میگردد و همانند یک جرثقیل سقفی تک پل عمل مینماید. جرثقیل سقفی آویز یک مدل جرثقیل سقفی مناسب جهت دهانه های بالا حتی 100 متر (مانند آشیانه هواپیما) میباشد.

جرثقیلهای سقفی آویز در مدلهای ذیل اجرا میگردند:

- جرثقیل سقفی آویز حالت معمولی

- ترکیب با جرثقیل سقفی نوع موقعیت نصب

- ترکیب با جرثقیل نیم دروازهای نوع موقعیت نصب و کارآیی

جرثقیل سقفی مونوریل

ساده، سبک و مطلوب جهت کارهای ساده و جابجایهای خطی و معمولی میباشد. جرثقیل سقفی مونوریل جزء جرثقیلهای چهار کاره بوده و فقط حرکت در جهت بالا و پایین و در طول رفت و برگشت را دارد. جرثقیلهای مونوریل در مدلهای مختلف و ظرفیتهای 125 کیلوگرم تا 10 تن و طولهای مختلف عمدتاً اجرا میشوند. البته افزایش تناژ در این مدل جرثقیل نیز وجود دارد، اما عمدتاً این مدل جرثقیل جهت ظرفیتهای پایین استفاده میشود و در صنایع خودرو سازی کاربرد بسیار دارند.

جرثقیلهای مونوریل در مدلهای ذیل اجرا میشوند:

- مونوریل خطی حالت معمولی

- مونوریل L شکل نوع موقعیت L شکل

- U شکل نوع موقعیت U شکل

- گرد یا بسته موقعیت به صورت دایره یا بسته میباشد

- منحنی به صورت یک منحنی منظم

- مونوریل طول متغییر افزایش طول مسیر

جرثقیلهای خاص( HGC Crane)

دنیای جرثقیلها بسیار گسترده و نامحدود میباشد. از اینرو همیشه شاهد انواع و اقسام جرثقیلهای مختلف و متفاوت هستیم. یک جرثقیل میتواند ترکیبی از دو یا چند نوع جرثقیل و مکانیزمهای مختلف و تجهیزات جانبی متنوع باشد. در صنایع بزرگ مانند: فولاد، کشتی سازی، هواپیما سازی، بنادر، نظامی و... جرثقیلهایی با طرح ها و اشکال مختلف و در ابعاد و ظرفیتهای بسیار بالا را شاهد هستیم.

جرثقیل HGC

جرثقیل HGC ترکیبی از جرثقیل دروازه ای و سیستمهای بالابر و نفربر و مکانیزمهای فنی دیگر میباشد که با طرح سازه ای و مکانیزمی خود یک کار کاملاً انحصاری میباشد. قابلیت بالابری، حرکت طولی و تقسیم شدن سبد مربوطه از وسط و امکانات جانبی جهت دسترسی به تمام نقاط بزرگترین پل راه آهن ایران (پل قطور واقع در خوی) ویژگی اصلی این جرثقیل میباشد. این جرثقیل در ارتفاع 130 متری و با قابلیت بالابری 90 متر و به ظرفیت 6 تن برای اولین بار توسط شرکت کارین طراحی و اجرا گردیده است.

جرثقیلهای خاص (MGC Crane)

این جرثقیل ترکیبی از جرثقیل دروازه ای و ترانستینر میباشد. MGC به عنوان یک جرثقیل دروازه ای پرتابل برای انواع فضاهای باز و مختلف دیگر کارایی دارد و در هر جایی که نخواهیم از سیستمهای ریل گذاری استفاده نماییم،

این مدل جرثقیل میتواند چاره کار باشد.

جرثقیلهای خاص (Open Winch)

عموماً بالابرها بر اساس تناژ، ارتفاع و سرعت استاندارد تعریف شده ای طراحی وساخته می شود. بعضی مواقع در صنایع و یا امور دیگر با مشکل ارتفاع و یا تناژ زیاد و یا سرعت و کارهای خاص مواجه می شویم. در این مواقع می توان از سیستم های Open Winch استفاده کرد.

در این سیستم اجزای بالابر به صورت جداگانه طراحی و ساخته می شوند و سپس با یکدیگر مونتاژ می گردند و در اصل بالابری ساخته می شود که اجزای آن الکترو موتور، ترمز، گیربکس، درام سیم بکسل، قلاب، تراورس و اجزا و لوازم برقی و سایر متعلقات می باشد.

خرید و فروش و تعمیرات و خدمات انواع بالابر و لوازم و قطعات جرثقیل سقفی :

- بالابر کیتو ژاپن (KITO)

- بالابر دماگ آلمان (DEMAG)

- بالابر کی جی کره (KG)

- بالابر پودم بلغارستان (PODEM)

- بالابر سامسونگ کره (SAMSUNG)

- بالابر استوک اروپایی مخصوصاٌ دماگ (DEMAG)

تلفن تماس : 02144426267

وب سایت : WWW.KARINCRANES.COM

خط مستقیم مدیرعامل : 09123395764

آدرس : کرج- شهرک صنعتی بهارستان- خیابان رباط ماشین

زمان درج : ۱۴ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱۱ و ۰۲ دقیقه

مشخصات آگهی
نام: بهمن چگینی
تلفن: 02144426267
ایمیل: info@karincranes.com
انقضا: ۱۱ دي ۱۳۴۸ ساعت ۰ و ۰۰ دقیقه
منطقه: تهران
موقعیت: کرج
آدرس: کرج- شهرک صنعتی بهارستان
بازدید
فارسی2927
تماس با آگهی‌دهنده (بهمن چگینی)
در مورد: جرثقیل سقفی شرکت مهندسی کارین
نام شما:
ایمیل:
موبایل:
تلفن :
متن:
جهت اطمینان؛ آدرس ip شما نیز، ارسال می‌شود.

ارسال آگهی برای دوستان
عنوان ایمیل:
ایمیل:
جهت اطمینان؛ آدرس ip شما نیز، ارسال می‌شود.

همه آگهی‌های این شخص

جستجوی مرتبط


جستجوگر هوشمند آگهی‌های :

تازه‌های تجهیزات

اسلون
اسلون
تعداد ۱۰ دستگاه اسلون ۵ دستگاه نو ۵ دستگاه دست دوم با قیمت توافقی بفروش میرسد جهت کارخانه گندله سازی

۰۹۱۲۶۸۶۹۱۲۷ , سجاد پرور , تهران
فراوری مس از خاکهای معدنی مس اکسیدی و سولفوره
فراوری مس از خاکهای معدنی مس اکسیدی و سولفوره
راه اندازی فراوری مس از انواع ترکیبات معدنی مس ( مس توتال) اکسیدی سولفوره کربناته کالکوپریت یا ترکیبی انواع ذکر شده با هم طی یک پروسه واحد با ریکاروری بالای90٪ از مس تو...

09107623805 , علی خاصه تراش ,
الکترو ویبراتور
الکترو ویبراتور
شرکت مهندسی فکور بین الملل تهران ( فیتکو ) اولین تولید کننده الکترو ویبراتور های بدنه در ایران و نماینده رسمی ایتال ویبراس ایتالیایی اصل با ضمانت نامه مطابق سریال نا...

09125376301 , hossein tafaghodi ,
لیفت مگنت دستی ماهان
لیفت مگنت دستی ماهان
تأمین تجهیزات صنعتی ماهان تأمین کننده انواع لیفت مگنت دستی (اهرمی) در ظرفیت های 100 کیلوگرم اِلی 5 تُن ساخت کشورهای : ایتالیا، چین با ضمانت نامه MAHANTOOLS جهت دریاف...

02633356783 , شرکت تامین تجهیزات صنعتی ماهان , کرج
الکترو ویبراتور ماهان
الکترو ویبراتور ماهان
تأمین تجهیزات صنعتی ماهان تأمین کننده انواع الکترو ویبراتورهای بدنه، ارتعاشی، خطی، دورانی در دورهای 750 اِلی 9000 دور با ضمانت نامه MAHANTOOLS برندهای : Ital vibras Oli Kemp ...

02633356783 , شرکت تامین تجهیزات صنعتی ماهان , کرج
برق خورشیدی
برق خورشیدی
شركت انر‍ژي پژوه فعال در زمينه انرژي هاي تجديد پذير و بهينه سازي مصرف - طراحي سيستم هاي خورشيدي منفصل از شبكه مطابق با نياز - تامين تجهيزات مطابق با نياز و سفارش ...

03133326871- 09136865002 , energy pajooh , اصفهان
توربین بادی
توربین بادی
شركت انرژي پژوه فعال در زمينه انرژي هاي تجديد پذير و بهينه سازي مصرف ژنراتورهای برق بادی برای مکان های مستعد و باد خیز جایگزین مناسبی برای سیستم های خورشیدی می باش...

03133326871- 09136865002 , energy pajooh , اصفهان
شرکت مهندسی دقیق صنعت
شرکت مهندسی دقیق صنعت
تولید و عرضه انواع تجهیزات حفاری و نیلینگ ساختمانی انواع چکش ها و سرمته های درون چهای از سایز 2 الی 18 اینچ انواع دستگاههای برش و راسول

09196294100-02166424100 , محمدرضا نجفی , تهران
جرثقیل سقفی شرکت مهندسی کارین
جرثقیل سقفی شرکت مهندسی کارین
شرکت مهندسی کارین
طراح و سازنده انواع جرثقیلهای سقفی، دروازه ای و بازویی
نماینده فروش بالابرهای زنجیری Kito و Demag
نماینده انحصاری خدمات پس از فروش Kito در ای...

02144426267 , بهمن چگینی , کرج
ليست صفحات :  ۱ 
 

آگهی های ویژه ی تاسیسات معدنی

stars کارخانه - تولید میلگرد آج دار و کوره ذوب آهن
کارخانه - تولید میلگرد آج دار و کوره ذوب آهن
شرکت فلز گستر ارشیا
5000 متر زمین
1000 متر سوله
یک خط تولید میلگرد آجدار 12 متری A3 در سه سایز 16- 18 و 20
09189698922 حیدری


09189698922 , حیدری , سنندج
stars فروش فوری 10000 تن کلوخه مس
فروش فوری 10000 تن کلوخه مس
فروش فوری 10000 تن کلوخه مس 3% 6% 7%

+98-9131030608 - +98-9138330608 , شجاعی , دامغان
stars انجام پروژه سنجش از دور و GIS
انجام پروژه سنجش از دور و GIS
انجام پروژه های سنجش از دور و GIS به منظور تعیین نقاط مستعد کانی زایی Band Ratio, PCA, SUM و... با بالاترین دقت و نازلترین قیمت

+98-9131030608 - +98-9138330608 , شجاعی , اصفهان
stars نرم افزار تهیه نقشه توپوگرافی (DT-Data)
نرم افزار تهیه نقشه توپوگرافی (DT-Data)
DT-Data، نرم افزار تهیه نقاط ارتفاعی با دقت زیر 10 متر از هر منطقه دلخواه می باشد. با این نرم افزار قادرید در کمتر از 1 دقیقه 15000 نقطه را به صورت تصادفی یا سطر و ستون برداشت ...

+98 9131030608 - +98 9170203668 , شجاعی - فالیزی , اصفهان
stars صنایع سنگ عارف
صنایع سنگ عارف
عرضه کننده انواع سنگ ساختمانی مرمر مرمریت تراورتن گرانیت سنگ قیچی ((-- بهترین ساب را ارائه می دهیم --))

+98 9131030608 - +98 9138330608 , شجاعی , اصفهان
stars فروش فلورین
فروش فلورین
فروش فوری 450 تن فلورین تحویل درب معدن عیار 60 تنی 340 هزار تومان عیار 65 تنی 380 هزارتومان عیار 70 تنی 440 هزار تومان قیمت های فوق مربوط به تاریخ درج این آگهی است

+98-9131030608 - +98-9138330608 , شجاعی , دامغان
stars فروش یک واحد سنگبری نوساز
فروش یک واحد سنگبری نوساز
یک واحد سنگبری نوساز با مشخصات زیر به فروش میرسد: سند 6 دانگ سوله 1600 متر مربع مساحت زمین 6000 متر مربع بر خیابان اصلی و 3 بر نرم بر 7 تیغ اسکاب جرثقیل کارگاهی بزرگ دستگ...

+98-9131030608 - +98-9138330608 , شجاعی , میمه
stars فروش فوری معدن باریت کریستال
فروش فوری معدن باریت کریستال
فروش فوری معدن باریت کریستال ذخیره قطعی 90 هزارتن مساحت 7.5 کیلومتر مربع 1700 تن دپو (در حال حاضر حدود 3 کیلومتر جاده خاکی تا جاده آسفالت اصلی کلیه سینه کارها باز است B...

+98-9131030608 - +98-9138330608 , شجاعی , یزد
stars حفاری و آتشباری
حفاری و آتشباری
شرکت فنی مهندسی آویژه سازان مهام پارسیان آمادگی خود را برای ارائه خدمات فنی و بازرگانی در کلیه معادن کشور را اعلام می نماید: 1- ترانشه برداری با استفاده از روش آت...

09136711141 , سعید فکری، احمد اخوان , طبس
stars فروش 1000 تن باریت کریستال
فروش 1000 تن باریت کریستال
1000 تن باریت کریستال با مشخصات زیر به فروش میرسد Sio2 : 0.76% Al2O3: 0.07% Fe2O3: 0.06% CaO: 0.03% Na2O: 0.02% K2O: 0.03% MgO: 0.04% BaO: 63.75% SrO: 0.68% TiO2: 0.09% SO3: 33.94% L.O.I : .28% وزن مخصوص 4.29

09153122456 , مهندس نجفی , طبس
stars خریدار ضایعات فلزی
خریدار ضایعات فلزی
خریدار ضایعات فلزی در تناژ بالای 10 هزار تن آهن آلومینیم مس استیل

+98-9131030608 - +98-9138330608 , شجاعی , اصفهان
stars فروش فوری  مگنتیت
فروش فوری مگنتیت
فروش فوری 1000000 تن مگنتیت 60-61 به صو رت ریزشی 7 دلار زیر سایت جهت دریافت SGS و قرارداد تماس بگیرید (( لطفا فقط خریدار یا نماینده تام الاختیار))

+98-9131030608 - +98-9138330608 , شجاعی , اصفهان

آگهی های ویژه ی تجهیزات

stars فروش یک واحد سنگبری نوساز
فروش یک واحد سنگبری نوساز
یک واحد سنگبری نوساز با مشخصات زیر به فروش میرسد: سند 6 دانگ سوله 1600 متر مربع مساحت زمین 6000 متر مربع بر خیابان اصلی و 3 بر نرم بر 7 تیغ اسکاب جرثقیل کارگاهی بزرگ دستگ...

+98-9131030608 - +98-9138330608 , شجاعی , میمه
stars کارخانه - تولید میلگرد آج دار و کوره ذوب آهن
کارخانه - تولید میلگرد آج دار و کوره ذوب آهن
شرکت فلز گستر ارشیا
5000 متر زمین
1000 متر سوله
یک خط تولید میلگرد آجدار 12 متری A3 در سه سایز 16- 18 و 20
09189698922 حیدری


09189698922 , حیدری , سنندج